ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГРАН-ПРІ В МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

ГРАН-ПРІ В МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

28 грудня 2023 року відбувся Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль-конкурс «Зореграй». У номінації «Народні майстри – Народно-прикладне мистецтво» в VIII категорії ГРАН-ПРІ отримала викладачка кафедри образотворчого мистецтва Голубенко Ярослава.

Фестиваль-конкурс відбувався за підтримки благодійної організації Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» та Уряду Республіки Болгарія. Кожен учасник став донатом для наших Збройних Сил України. Розвиваємо наш культурний фронт, кожен на своєму місці бореться з ворогом, водночас демонструючи усьому світу, що ми незламні.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

Разом з вами ми можемо зробити багато добра, змінивши світ на краще, та наблизити нашу Перемогу. Тож працюймо разом, кожен на своєму місці, допомагаючи ЗСУ та нашій Україні!

Минулої п’ятниці творчі колективи мистецько-педагогічного факультету стали учасниками заключного концерту переможців фестивалю народної творчості, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка та 60-річчю утворення Черкаської області. До програми святкового концерту

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри хореографії та художньої культури Косенко Наталія Едуардівна! Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас із нагоди Дня народження! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної

ВІДБУЛАСЯ І МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»ВІДБУЛАСЯ І МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

25 вересня 2020 року пройшла І Міжнародна науково-практична конференція «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти», ініціатором якої була кафедра інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини. З вітальним словом виступив виконуючий