ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН–2024

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН–2024

11 січня 2024 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в Уманському ліцеї №3. На початку заходу в актовій залі зі словами привітання виступили доктор економічних наук, професор Ольга ЧИРВА – начальник управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради та Інна ТРОХИМЕНКО – керівник Центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради.

Музичне привітання учасникам МАН подарувала чарівна п’ятикласниця закладу освіти, піднявши усім настрій.

Подальша робота захисту робіт відбувалася за секціями. До участі в конкурсі відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція – теорія, історія мистецтв та арткритика були допущені дві роботи учасників МАН:

• Софії РОГОВОЇ, учениці 9 класу Уманської гімназії № 8 Уманської міської ради Черкаської області; робота на тему «Мистецтво народжене війною», науковий керівник: Світлана СТЕПАНЕЦЬ, учитель мистецтва Уманської гімназії № 8 Уманської міської ради Черкаської області.
  • Софії СОБКО, учениці 11–А класу Уманського ліцею №3 Уманської міської ради Черкаської області, тема роботи – «Дизайнерські практики у симбіозі моди і мистецтва», науковий керівник: Світлана ПОДОПРИГОР, учитель мистецтва Уманського ліцею №3 Уманської міської ради Черкаської області.

У складі журі були представлені провідні учителі мистецтва нашого міста: Альона ЕКАЛО (консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, голова журі); Ганна ЮРІЙЧУК (директор Уманської дитячої школи мистецтв «Антарес»). Від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини були доценти кафедри образотворчого мистецтва Ольга МУЗИКА та Леонід БАЗИЛЬЧУК.

Журі відзначило актуальність вибраних тем і високий рівень виконаних учнями робіт, а також їхню здатність презентувати і захищати результати свого дослідження.

І місце отримала Софія СОБКО і її робота «Дизайнерські практики у симбіозі моди і мистецтва», яка буде представляти наше місто на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу, який буде проходити в Черкасах.

Бажаємо талановитій молоді та їхнім керівникам подальших творчих і наукових здобутків, а головне – скорішої Перемоги всім нам!

ВЕРНІСАЖ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УДПУ В «СТАРІЙ УМАНІ»ВЕРНІСАЖ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УДПУ В «СТАРІЙ УМАНІ»

17 травня у виставковому центрі державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація творчого доробку студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, що стало гарною традицією. Експозиція

Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».      На пленарному засіданні конференції із вступним словом та

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКАНА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

Вчора на факультеті мистецтв відбулося свято – День художника. Зранку у вестибюлі університету кафедрою образотворчого мистецтва була презентована виставка творчих робіт студентів. Привітати першокурсників прийшли студенти та викладачі нашого університету.