ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»

25 січня 2024 р. на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася робоча зустріч гарантів, розробників, стейкхолдерів і здобувачів освітньо-професійних програм «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» за спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Учасники конструктивного діалогу: Ольга МУЗИКА (гарант освітньої програми магістерського рівня вищої освіти, канд. пед. наук, доцент, в.о. завідувачки кафедри образотворчого мистецтва), Микола ПІЧКУР (гарант освітньої програми бакалаврського рівня вищої освіти, канд. пед. наук, професор, професор кафедри образотворчого мистецтва), Анатолій КОРОЛЬ, Леонід БАЗИЛЬЧУК, Олена ПОБІРЧЕНКО, Олена СЕМЕНОВА (члени проєктних груп, кандидати пед. наук, доценти кафедри образотворчого мистецтва), Ярослава СЕРДЮК, Тетяна ГОРЧИНСЬКА (викладачі кафедри образотворчого мистецтва), Лілія ПОЛУДЕНЬ (стейкхолдер, кандидат пед. наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького), Ганна ЮРІЙЧУК (стейкхолдер, директор Уманської дитячої школи мистецтв «Антарес»), Оксана ЛЄБЄДЄВА (кандидат пед. наук, доцент, Заслужений майстер народної творчості України, завідувач кафедри образотворчого мистецтва і методик навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі), а також здобувачі, які навчаються за цими програмами на різних курсах. Напередодні зустрічі проєкти освітніх програм були розіслані усім запрошеним учасникам для ознайомлення, окрім того, вони оприлюднені на сайті факультету мистецтв. Деякі стейкхолдери не змогли бути присутніми на зустрічі з вагомих причин, але вони надіслали свої відгуки і пропозиції.

Зустріч відбувалася у дружній, творчій атмосфері, за допомогою платформи Google Meet. Були заслухані слушні зауваження і пропозиції стейкхолдерів щодо вдосконалення діючих програм, а також побажання здобувачів стосовно дисциплін вільного вибору, курсових проєктів, проходження практик тощо. З колегою з Переяслава обговорили перспективи наукової та творчої співпраці, а також питання щодо академічної мобільності здобувачів освіти.

Проєктні групи працюють над удосконаленням освітньо-професійних програм на наступний навчальний рік, пропозиції учасників зустрічі будуть максимально враховані! Щиро дякуємо всім за плідну співпрацю! Творчого натхнення, оптимізму і віри в Перемогу! Все буде Україна!!!

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

Вже стало доброю традицією, коли студенти нашого факультету (клас вокалу старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Надії Андріївни Балдинюк, доцента кафедри Петра Миколайовича Волошина), музиканти інструменталісти (клас професора кафедри

ПРИНЦИП ЧЕСНОСТІ ТА ПОРЯДНОСТІ – ОСНОВА НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИПРИНЦИП ЧЕСНОСТІ ТА ПОРЯДНОСТІ – ОСНОВА НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

8 грудня 2022 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми «Музичне мистецтво» Анатолія Коваленка, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства зі здобувачами вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво магістерського рівня вищої