ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ І МІСЦЕ В МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ КОНКУРСІ

І МІСЦЕ В МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ КОНКУРСІ

Січень завершуємо, ще одною перемогою в конкурсі! Здобувачка вищої освіти 4 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) МАРИНА БОНДАР отримала І місце в IV Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі «ЧАРИ ЗИМОВИХ СВЯТ». Творча робота була представлена в номінації Декоративно-прикладне мистецтво, 4 вікова категорія, під назвою «КАЛИНОВІ ПЛОМІНЦІ» виконана в Петриківському розписі. Керівник ЯРОСЛАВА ГОЛУБЕНКО, викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу. Бажаємо подальших успіхів у вивченні нових технік декоративно-прикладного мистецтва та творчого натхнення на створення нових робіт.

Війна — це руйнування, наразі мистецтво — це  портал відродження. Творчість — це один з видів духовної зброї! Творчістю ми привертаємо увагу до себе і до нашої країни. Дякуємо Збройним силам України за можливість займатися улюбленою справою!

Шановні студенти! На факультеті мистецтв оголошено проведення І етапу щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець» серед студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Конкурс проводиться з метою розвитку студентської наукової творчості

КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯКВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Наприкінці червня завершилася підсумкова кваліфікаційна атестація здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» денного відділення факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Так, 19 червня студенти здавали кваліфікаційний

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» СТАЛИ ДИПЛОМАНТАМИ «DANСE-LIFE – 2014»СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» СТАЛИ ДИПЛОМАНТАМИ «DANСE-LIFE – 2014»