ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

18-21 січня 2024 року в Одесі відбувся ІV Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «Christmas Fest».

У номінації «Диригування» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла викладачка кафедри інструментального виконавства Семко Людмила Василівна і стала лауреатом Золотої премії у VІІІ віковій категорії.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо Людмилу Василівну з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

У МУЗИКАНТІВ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ФАНТАСТИЧНА ПОДОРОЖ ДО ОДЕСИ!У МУЗИКАНТІВ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ФАНТАСТИЧНА ПОДОРОЖ ДО ОДЕСИ!

16 березня викладачі та студенти факультету мистецтв спільно зі студентами УОМУ ім. П.Д. Демуцького традиційно відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету. Шедевр ліричної опери, монументальна “Аїда” Джузеппе Верді

ДО УВАГИ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ!ДО УВАГИ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ!

До уваги молодих науковців факультету мистецтв! 16 листопада 2018 року відбудеться VІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018». Напрями роботи конференції: Актуальні проблеми педагогіки і психології в умовах розвитку

ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАѻ²ДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

11 грудня 2021 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Концертмейстерський клас» студентів-магістрів 64-М групи денної форми та 267 групи заочної форми навчання спеціальності 025 «Музичне мистецтво», зі спеціалізації фортепіано. У