ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

11 грудня 2021 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Концертмейстерський клас» студентів-магістрів 64-М групи денної форми та 267 групи заочної форми навчання спеціальності 025 «Музичне мистецтво», зі спеціалізації фортепіано. У складі державної екзаменаційної комісії були: кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Музика Ольга Яношівна; декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна; кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій Сергійович.

Під час виступу всі студенти-випускники яскраво продемонстрували свої концертмейстерські вміння, виконавши програму на відмінно. Всі магістрантки, а саме: Очинська Маргарита Євгенівна (64-м група), Гончарова Марина Володимирівна (64-м група), Глуговська Роксолана Юріївна (267 група), Зуб Олена Миколаївна (267 група), Коваль Лілія Володимирівна (267 група), Чудновень Ангеліна Анатоліївна (267 група) отримали високі бали. На екзамені прозвучали твори Нікколо Паганіні, Роберта Рождественського, Сергія Рахманінова, Петра Чайковського, Антоніна Дворжака, Костянтина Данькевича, Володимира Бровченка, Петра Булахова, .

Вагомий внесок у підготовці студентів до державного екзамену зробили викладачі кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна та Біленький Іван Станіславович. Особливу подяку висловлюємо солістам Панченко Ользі, Денисовій Яні, Сущанському Андрію, Федаку Юрію та Губенко Юлії.

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва, а професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!

Державна атестація продовжується, бажаємо нашим випускникам успішно скласти наступні екзамени!

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у регіональному науково-методичному семінарі «Формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії засобами українських сільських танців», який відбудеться 9 жовтня 2015 року на базі кафедри хореографії

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ВІДВІДАЛИ КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОЇ МУЗИКИ «ТАЛАНТИ ТВОЇ, УКРАЇНО»СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ВІДВІДАЛИ КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОЇ МУЗИКИ «ТАЛАНТИ ТВОЇ, УКРАЇНО»

24 вересня 2014 р. викладачі та студенти мистецько-педагогічного факультету відвідали концерт симфонічної музики «Таланти твої, Україно», який відбувся у приміщенні Уманського міського будинку культури імені Ю.К. Смолича. Програму виконували: малий