ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ВІДВІДАЛИ КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОЇ МУЗИКИ «ТАЛАНТИ ТВОЇ, УКРАЇНО»

24 вересня 2014 р. викладачі та студенти мистецько-педагогічного факультету відвідали концерт симфонічної музики «Таланти твої, Україно», який відбувся у приміщенні Уманського міського будинку культури імені Ю.К. Смолича.

Програму виконували: малий симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії під управлінням заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка, а також солісти – учні Київської спеціалізованої школи-інтернату імені М.В. Лисенка, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів виконавської майстерності.
Юні музиканти, підтримані професійним колективом, мали можливість продемонструвати свою майстерність, а глядачі, доторкнутися до скарбниці світової класичної музики.
На високому професійному рівні прозвучали:
Концерт для фагота з оркестром Сі-бемоль мажор, 2 частина В.А. Моцарта, соло Федора Нечитайла, Концерт ля-мінор для фортепіано з оркестром Ф. Ліста у виконанні Євгенія Моторенка.

Концерт мі-мінор для скрипки з оркестром Ф. Мендельсона, виконання сольної партії Георгієм Морозом та Концерт ля-мінор для фортепіано з оркестром Е. Гріга у виконанні Тетяни Донець.

Слухачі концерту залишали залу з гарними враженнями, настроєм, а також з вдячністю Олександру Семеновичу Осадчому, голові Профкому УДПУ імені Павла Тичини, за дорученням якого у рамках підтримки активної студентської молоді та участі у культурно-масовій діяльності університету Профспілковим комітетом було придбано квитки на даний захід, для студентів мистецько-педагогічного факультету.