ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХУДОЖНІ ПРАКТИКИ ТА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КРОСКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ СУЧАСНОСТІ

ХУДОЖНІ ПРАКТИКИ ТА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КРОСКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ СУЧАСНОСТІ

Шановні викладачі, аспіранти, магістранти!

Кафедра хореографії психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка запрошує викладачів вищих навчальних закладів, науковців, фахівців-практиків, аспірантів, магістрантів взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Художні практики та мистецька освіта у кроскультурному просторі сучасності».

Конференція відбудеться 29.03.17 – 31.03.17 у примішенні Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (м. Полтава, вул. Остроградського, 2, корпус 3).

Мета конференції – узагальнення та апробування результатів теоретичних пошуків та практичного досвіду фахівців у галузях теорії і історії художньої культури та мистецької освіти; активізація науково-дослідницької діяльності фахівців з хореографії в умовах світових глобалізацій них процесів і інтеграції вітчизняної освіти до світового освітнього простору.

Тематика конференції:
– Теоретичні та історичні рефлексії міжкультурних зв’язків в контексті глобалізаційних процесів.
– Теорія і практика хореографічного мистецтва в умовах міжкультурних взаємин.
– Актуальні проблеми підготовки фахівця мистецьких дисциплін.
– Інноваційні технології та практики викладання мистецьких дисциплін.
– Мистецька освіта: історія, сучасність і перспектива.

У ході конференції планується презентація науково-творчої та методичної роботи викладачів кафедри; майстер-класи провідних фахівців у галузі хореографії.