ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ КОМПЛЕКСНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН МАЙБУТНІХ ВОКАЛІСТІВ.

ВІДБУВСЯ КОМПЛЕКСНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН МАЙБУТНІХ ВОКАЛІСТІВ.

Яскравими сольними виступами відзначили свій іспит магістри спеціальності 025 Музичне мистецтво; сольний спів 60-А та 269 груп в ході проведення комплексного екзамену з фаху.

Компетентна державна екзаменаційна комісія, у складі голови комісії – Музики О. Я. – завідувача кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента; Терешко І. Г. – декана факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента; Семенчука В. В. – завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, доцента, заслуженого працівника культури України; Волошина П. М. , кандидата педагогічних наук, доцента; Козій О. М. – кандидата педагогічних наук, доцента, секретарів Тарасюк Л. М. –  викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини та Семко Л. В. – лаборанта, викладача кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини, зазначили високий рівень професійної підготовки і блискучий артистизм студентів.

Бажаємо нашим дорогим випускникам наступних вдалих іспитів та творчих звершень!

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ

20 лютого на факультеті мистецтв відбувся вечір пам’яті Героїв Майдану. Відкрили дійство студенти спеціальності «Хореографія», виконавши хореографічну композицію «Доля України», де відобразили складний історичний шлях нашої держави. Пісня «Мати жде»

ВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ДОРОГЕ СТУДЕНТСТВО! Щорічно 22 січня український народ відзначає День Соборності та свободи України. Це свято нагадує нам, що ми є незалежною, соборною державою, ми – єдиний народ! Отож,