ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

ВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ДОРОГЕ СТУДЕНТСТВО!

Щорічно 22 січня український народ відзначає День Соборності та свободи України. Це свято нагадує нам, що ми є незалежною, соборною державою, ми – єдиний народ!

den_sobornosti

Отож, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу! Нехай же наша державницька діяльність позначається добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України. Нехай день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови економічної, духовно багатої, вільної і демократичної держави!

Разом із Днем Соборності України ми святкуємо ще й День Свободи. Адже, саме Свобода – наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність, якаоб’єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов’язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

Зичимо всім Вам МИРУ, здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Зі святом Вас!

Адміністрація факультету