ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАЦУЛЕВИЧ ЄЛИЗАВЕТУ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАЦУЛЕВИЧ ЄЛИЗАВЕТУ!

Мацулевич Єлизавета, студентка 1 го курсу спеціальності 024 Хореографія факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала переможцем найпрестижнішого турніру з бальних танців International Championships 2021, який проходив в Англії з 27.09 – 2.10.21, на якому посіла 1 місце у категорії до 21 року за Латиноамериканською програмою.

У жовтні місяці 2021року проходив міжнародний турнір бального танцю у Польщі, де Єлизавета Мацулевич та її партнер Євген Борушко впевнено виграли турнір у категорії Латина до 21 року, а також увійшли до фіналу у категорії дорослі.
Також З 10.11.21 – 15.11.21 в місті Ассен (Голландія) проходив Чемпіонат світу 2021 Єлизавета Мацулевич та її партнер Євген Борушко стали віце чемпіони світу в категорії до 21 року (2 місце)
Єлизавета Мацулевич отримала подяку від очільника Міністерства молоді і спорту України Вадима Гутцайта.

ГАРЯЧА ПОРА ТВОРЧИХ ВИПРОБУВАНЬГАРЯЧА ПОРА ТВОРЧИХ ВИПРОБУВАНЬ

Абітурієнти, які подали заяви на вступ на спеціальності «Хореографія», «Музичне мистецтво» та «Образотворче мистецтво» денної форми навчання (ОКР «Бакалавр») мистецько-педагогічного факультету традиційно беруть участь у творчих конкурсах з обраного напряму

30 листопада 2020 року на кафедрі інструментального виконавства обговорено виконання учасників ІІІ Всеукраїнської учнівсько-студентської дистанційної олімпіади з інструментального мистецтва. 97 заявок учасників надійшло з таких міст України: Звенигородка, Київ, Луцьк,