ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» СТАЛИ ДИПЛОМАНТАМИ «DANСE-LIFE – 2014»

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» СТАЛИ ДИПЛОМАНТАМИ «DANСE-LIFE – 2014»

Нещодавно на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшли змагання Всеукраїнського рівня з спортивного танцю «Dance-Life – 2014». Організатором змагань виступив викладач кафедри хореографії та художньої культури, керівник клубу спортивного танцю Уманської міської гімназії «Art-Dance» Дмитро Євгенійович Ткачук та студентка І курсу спеціальності “Хореографія” Катерина Черевата.
Звичайно ж учасниками конкурсу були і студенти спеціальності «Хореографія» мистецько-педагогічного факультету.
Варто відзначити, що серед танцівників були представники із різних міст України, серед яких: Київ, Канів, Житомир, Сміла, Новомиргород та ін.
У нелегкому творчому змаганні наші студенти стали дипломантами конкурсу в класі «Е» з латиноамериканської програми. А саме: Віктор Олейніченко (І курс) та Олена Прилуцька (4 курс) – І місце, Кондратюк Владислав (І курс) та Бабаєва Людмила (І курс) IV місце, Олександр Піщаний (ІІ курс) та Вікторія Шульга (ІІ курс) – ІІІ місце. А також у класі «N» Олександр Піщаний (ІІ курс) та Вікторія Шульга (ІІ курс) – І місце.

Диплом

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших перемог і незгасаючого натхнення!

5 коментарів до “СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» СТАЛИ ДИПЛОМАНТАМИ «DANСE-LIFE – 2014»”

1. Щиро вітаю вас,ви як завжди на висоті)

2. Вітаю наших студентів зі ще одним досягненням!!! Ми щиро за вас вболівали!:))) Ви МОЛОДЦІ!!!!!