ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

Вже стало доброю традицією, коли студенти нашого факультету (клас вокалу старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Надії Андріївни Балдинюк, доцента кафедри Петра Миколайовича Волошина), музиканти інструменталісти (клас професора кафедри інструментального виконавства Олени Анатоліївни Устименко-Косорич) під час проходження педагогічної практики (керівник педагогічної практики доцент Зоя Миколаївна Сирота) проводять творчі зустрічі, святкові концерти в закладах освіти.
Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Тому, напередодні Міжнародного жіночого свята 8 Березня, вшанувати жінку-вчителя, завітали до Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 студенти мистецько-педагогічного факультету.
Урочисто відкрили свято ведучі концерту – Надія Мілєва та Богдан Козоріз.

Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Вам – прекрасним, незрівнянним,
Наче сонечко весняне,
Цей букет вітань,
Підібрали ми з любов’ю.
Щастя! Радості! Здоров’я!
Здійснення бажань!

У всіх народів, у всі віки Жінка-мати була охоронницею, добрим ангелом домашнього вогнища, її мудрість поважали у сім’ї, в її розрадах завжди знаходило спокій зранене й зболене дитяче серце.
Слово для привітання мав директор школи Очеретяний Леонід Миколайович.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

Пісню «Мамины глаза» подарувала усім гостям Вікторія Гальчинська.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

Свій музичний подарунок – пісню «Мама» підготував Расим Багіров.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

Мати і земля… Земля і мати… Це її роботящі руки з попелу війни підняли до життя нашу землю, вмили гіркою сльозою, засіяли молодим життям. Заквітла перед хатою мамина вишня, зацвіли в саду чорнобривці, защебетав соловейко й усміхнулася доброю посмішкою мати…
Пісня «Чорнобривці» прозвучала у виконанні Олександра Біденка.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

Жінка-мати… Її нелегка доля з особливою ніжністю оспівана в народній творчості. Матері бережуть і передають нам у спадок безцінну скарбницю народної пісенності, традиції української народної пісні.
«Пісня для мами» у виконанні Анастасії Шинкарук, пісня про жіночу долю «Під облочком» у виконанні Олексія Жовтюка справили на присутніх неабияке враження.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4 СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

Жінка – найпрекрасніше творіння природи. Вона – це початок життя, кохання та щастя на землі.
Свої вокальні вітання для гостей подарували Оксана Кошолап (пісня «Я бажаю Вам добра), Юлія Лисянська («Намалюю тобі…», «You lost me»).

Чоловічий гурт «Serbian Star» у складі студентів Дарко Марковіча, Алєксандра Джорджевіча та Йована Дрманіча подарували усім жінкам «Лібертанго» та джазове попурі.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

Пісня «Утренний рассвет» у виконанні Алєксандра Джорджевіча змусила захвилюватись серця усіх присутніх у залі жінок.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4

Завершила свято Вікторія Гальчинська бажаючи миру і щастя усім жінкам, усій Україні!
Теплими словами вдячності, бурхливими оплесками, побажаннями миру та добра закінчилась зустріч учителів школи і студентів мистецько-педагогічного факультету.