ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Роздрукувати публікацію

15 листопада на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області відбувся семінар-практикум учителів образотворчого мистецтва «Формування і розвиток ключових та предметних компетентностей учнів у процесі реалізації державного стандарту освітньої галузі «Мистецтво», в якому прийняли участь викладачі кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини.

Учитель образотворчого мистецтва Половець Діана Станіславівна продемонструвала авторську розробку інтегрованого уроку в 6 класі «Декоративний пейзаж. Краєвиди моєї планети. Пуантилізм». На уроці було представлено модулі із таких навчальних дисциплін: образотворче мистецтво, музичне мистецтво, зарубіжна література. Учні й учасники семінару мали змогу ознайомитися не лише із темою «Осінь золота» в образотворчому мистецтві, а й послухати музичні та літературні твори на тему «Осінній настрій». Урок пройшов у теплій та затишній атмосфері.

На завершення семінару викладач кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна провела майстер-клас «Мистецтво акварелі. Техніка «a la prima». Результат роботи ‒ акварельний етюд «Зимовий пейзаж», виконаний по вологому паперу. Учасники майстер-класу висловили вдячність Оксані Лавриченко за отриманий цінний досвід із майстерного володіння технікою акварелі.

Проведений методичний семінар є прекрасним зразком співпраці вчителів міста та нашого університету. Щиро дякуємо організаторам та учасникам за хвилини спілкування, обмін досвідом та творчими планами! Надіємось на подальшу співпрацю! Успіхів усім і натхнення на нові проекти!

Прокоментуй!  • 20 листопадаа, 2018

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію