ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР»

ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР»

Захист навчальної практики здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія

3 квітня 2023 року у режимі онлайн (платформа Google Meet) відбулась звітна конференція з навчальної практики для студентів  3 курсу ОС “Бакалавр” спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія, а саме 31 та 36 груп денної форми навчання.

Навчальна практика є невід’ємною частиною підготовки бакалаврів до майбутньої професійної діяльності, сприяє поглибленому вивченню професійної діяльності хореографа на основі засвоєних здобувачем теоретичних та практичних знань, фахових дисциплін і методики їх навчання, сформованих знань, умінь і навичок з виховної роботи.

Проходження практики дало можливість здобувачам вищої освіти долучитися до педагогічної діяльності та навчально-виховної роботи; ознайомитись з навчальним планом, програмами та посібниками загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та приватних хореографічних колективів; встановити зв’язки між теоретичними знаннями, отриманими під час навчання.

Під час проходження практики студенти ознайомились із сучасним станом навчально-виховної роботи та передовим педагогічним досвідом освітніх закладів, співпрацювали з викладачами, вчителями, керівниками танцювальних колективів.

Практика допомогла виробити власний творчий підхід до педагогічної діяльності, виховати професійні педагогічні якості особистості.

На звітній конференції були присутні: керівниця виробничої практики, кандидатка педагогічних наук, доцентка Сизоненко В.А, заступниця завідувачки кафедри з практики, викладачка Маркіна В.В., завідувачка кафедри хореографії та художньої культури Бикова О.В. та здобувачі 31, 36 груп денної форми навчання, що успішно прозвітували про проходження навчальної практики.

Результати проходження навчальної практики представлені у сформованих папках зі звітними документами по практиці, які передбачені положеннями робочої програми.

ПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2022 – 2023 Н. Р. І семестрПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2022 – 2023 Н. Р. І семестр

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про

ВІДБУВСЯ ЗВІТ АСПІРАНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВІДБУВСЯ ЗВІТ АСПІРАНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Науково-дослідна робота на кафедрах факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є однією з головних складових частин його діяльності. Науково-дослідна діяльність спрямовує творчий пошук викладачів факультету мистецтв на