ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

05 квітня 2023 року на кафедрі хореографії та художньої культури відбулося засідання робочої групи із забезпечення змісту та якості освіти з обговорення проєктів освітньо-професійних програм, а саме: Середня освіта (Хореографія) для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) та Хореографія для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 024 Хореографія. На засіданні кафедри були присутні роботодавці, стейкхолдери, здобувачі, усі хто зацікавлений в якісності надання освітніх послуг за зазначеними програмами.

В обговоренні взяли участь стейкхолдери від академічної спільноти: кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – Т. О. Благова, кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри хореографії Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка – Л. М. Андрощук, Заслужений діяч мистецтв Української РСР, Народний артист Української РСР, професор кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – А. М. Кривохижа; від роботодавців – кандидатка педагогічних наук, завідувачка практики (виробничої, навчальної), викладачка комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв – О. В. Чернявська, директор Уманського міського центру позашкільної освіти «Територія творчості» – Н. Й. Латуринська, викладач мистецької школи, викладач по класу хореографії комунального закладу «Мистецька школа» (м. Жашків) – В. С. Бакуменко, вчитель хореографії 1 категорії Уманської гімназії №7 – Л. О. Плаксюк.

Гарант освітньо-професійної програми «Хореографія», завідувачка кафедри хореографії та художньої культури О. В. Бикова, ознайомила присутніх з результатами анкетування стейкхолдерів спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія, і запропонувала висловити свої пропозиції, рекомендації щодо мети і особливостей освітньої програми, переліком дисциплін, програмними результатами навчання з якими випускники і здобувачі мали змогу ознайомитися заздалегідь. Активну участь у обговоренні приймали : здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, ІІ курсу спеціальності 024 «Хореографія» – І. О. Шпак, здобувачка першого (бакалаврського) освітнього рівня вищої освіти, ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) – Ю. В. Бабій, здобувач освітнього ступеня «магістр» освітньої програми «Середня освіта (Хореографія)» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, керівник-тренер з хореографії Академії національних традицій «Фабрика талантів», (м. Вінниця) – А. І. Мовчан. НА обговоренні були присутні випускники даних освітніх програм, а саме: випускниця 2022 року спеціальності 024 Хореографія Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, керівниця хореографічного колективу Будинку культури селища Олександрійське Олександрійського району Кіровоградської області – К. Ю. Юркевич, випускниця 2019 року освітньої програми «Середня освіта (Хореографія)» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, вчителька хореографії Білгород-Дністровського ліцею «Пріоритет» – О. В. Словак, випускник 2017 року спеціальності «Середня освіта (Хореографія)» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник студії танцю «Тільки вперед», смт. Добровеличківка, Кіровоградської обл. – О. В. Піщаний. Запропоновану пропозицію –  ввести в ОПП Середня освіта (Хореографія) навчальну практику в дошкільних установах –  підтримали всі учасники семінару.

Стейкхолдери та рецензенти підтримали ОПП, висловивши узагальнену думку, що зазначені ОПП відповідають вимогам сьогодення і спрямовані на підготовку кваліфікованих фахівців у галузі хореографічного мистецтва.

ВІТАЄМО З ПЕРШОТРАВНЕМ!ВІТАЄМО З ПЕРШОТРАВНЕМ!

Шановні друзі! Щиро вітаємо Вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих

На сучасному етапі розвитку національної освітньої системи посилюються тенденції щодо оновлення змісту мистецької освіти, її форм, методів і технологій навчання. Одним з пріоритетних напрямів у мистецькій освіті, є залучення студентів

ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УДПУ!ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УДПУ!

Шановні першокурсники, батьки, викладачі! Вітаємо вас з початком навчального року! Бажаємо всім успіху, міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчих здобутків! Повідомляємо, що 31 серпня о 10 год. у дворі навчального корпусу