ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИНЦИП ЧЕСНОСТІ ТА ПОРЯДНОСТІ – ОСНОВА НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

ПРИНЦИП ЧЕСНОСТІ ТА ПОРЯДНОСТІ – ОСНОВА НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

8 грудня 2022 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми «Музичне мистецтво» Анатолія Коваленка, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства зі здобувачами вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво магістерського рівня вищої освіти на тему «Принцип чесності та порядності – основа наукової діяльності здобувачів освіти».

У процесі обговорення було порушено актуальні питання освітнього процесу:

• інтелектуальна та особиста чесність у процесі навчання;
  • інтелектуальна та особиста чесність у ході наукових досліджень;
  • недопущення будь-яких форм обману, неправдивих тверджень і брехні під час написання тез, наукових статей і магістерських робіт.

Усі учасники зустрічі мали змогу поставити запитання Анатолію Сергійовичу та отримати вичерпні відповіді. Здобувачі освіти були одностайні у тому, що принцип чесності та порядності є основою освітнього процесу і наукових досліджень.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 22 жовтня 2015 року в Уманському державному педагогічному

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 24 жовтня, свій День Народження святкує викладач кафедри інструментального виконавства Обманець Людмила Олександрівна! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує

Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».      На пленарному засіданні конференції із вступним словом та