ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩО ТАКЕ КОРУПЦІЯ? БЕЗЛІЧ ЇЇ «ОБЛИЧ», ТА ЯК ЇХ РОЗПІЗНАТИ?

ЩО ТАКЕ КОРУПЦІЯ? БЕЗЛІЧ ЇЇ «ОБЛИЧ», ТА ЯК ЇХ РОЗПІЗНАТИ?

8 грудня 2022 року, на факультеті мистецтв в рамках тижня присвяченому академічній доброчесності, за ініціативи студентської ради факультету  відбулась тематична бесіда зі студентами на тему: «Академічна доброчесність. Освіта без корупції». Корупція впливає на всі сфери життя суспільства — сповільнює економічний розвиток, підриває демократичні процеси та руйнує державні інституції, знецінює освіту та особисті досягнення, згубно впливає на моральні принципи в суспільстві. Належне інформування про відповідальність за корупційні дії запобігатиме їх вчиненню.

Голова студентської ради факультету мистецтв Алаєв Максим висвітлив проблему корупції в доповіді «Корупція в Україні». У своєму виступі він розкрив проблеми бачення корупції, звернув увагу на її види та типи покарання.

Заступник голови студ.ради Діброва Влада висловила позицію активної протидії корупції різними засобами та закликала студентів, особливо першокурсників, формувати в свідомості розуміння і переконання доброчесності. Вона виступила з темою «Подарунки та дяка» та окресила фактори, які спонукають людей погоджуватися на корупційні вимоги.

Здобувачі розглянули деякі пункти з Конституції України: Закон України «Про запобігання корупції»; Закон України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні».

Учасники активно дискутували, висловлювали цікаві ідеї щодо змін у системі боротьби з корупцією в суспільстві.

ДО 70-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО УЧЕНОГО-ПЕДАГОГА ОКСАНИ ПЕТРІВНИ РУДНИЦЬКОЇДО 70-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО УЧЕНОГО-ПЕДАГОГА ОКСАНИ ПЕТРІВНИ РУДНИЦЬКОЇ

Про неї пишуть її однодумці, соратники: «Філософ мистецької думки…», «Людина рідкісної духовної краси…», «Мудра і велична…», «Вона зігріла серцем душу…», «Унікальна індивідуальність…», «Світло її таланту…», «Її посмішка…» і просто –

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ З ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВАВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ З ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

28 березня на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відбувся захист курсових робіт студентів-хореографів IV курсу заочної форми навчання. Науковий керівник робіт та