ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «ДИВОВИЖНИЙ ТА НЕЗБАГНЕННИЙ СВІТ МУЗИКИ»

«ДИВОВИЖНИЙ ТА НЕЗБАГНЕННИЙ СВІТ МУЗИКИ»

В межах профорієнтаційної роботи кафедри інструментального виконавства 29 вересня 2023 року в Уманській гімназії №7 відбувся концерт-лекція «Дивовижний та незбагненний світ музики» присвячений Міжнародному дню музики. Творчу зустріч зі школярами та вчителями підготували: старший викладач кафедри інструментального виконавства – Ірина БОЙКО та здобувачка вищої освіти першого курсу навчання ОС «Магістр» Аріна ТЕРЛЕЦЬКА.

Основною метою творчої зустрічі була популяризація серед учнів музичного мистецтва на практичній основі.

До уваги слухачів були представлені кращі зразки світової фортепіанної музики. Учні мали змогу доторкнутися до кожної епохи.

В програмі звучали твори Йогана Баха, Людвига Бетховена, Фридерика Шопена, Левка Ревуцького.

Концерт-лекція відбувались у чудовій творчій атмосфері, слухачі поринули у прекрасний світ музики, активно долучалися до обговорення прослуханих ними музичних творів і були вражені яскравим виконанням та професійним володінням виконавською майстерністю гри на фортепіано.

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВАНЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Виховний захід кафедри образотворчого мистецтва представлений на розгляд у конкурсі «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік» у номінації «Кращий виховний захід». Поїздки до різних міст України з метою відвідування

АКТИВНА ПІДГОТОВКА ХОРЕОГРАФІЧНОГО ПРОЄКТУ “ОБРАЗИ СОФІЇВКИ”АКТИВНА ПІДГОТОВКА ХОРЕОГРАФІЧНОГО ПРОЄКТУ “ОБРАЗИ СОФІЇВКИ”

Розпочалась підготовка до захисту випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) освітнього ступеня магістр факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини. Уже стало традицією для випускників кафедри

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Шановні колеги та шанувальники музичного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня музики! Музика одна з прекрасних граней духовного життя людства. Вона здатна виражати найтонші рухи душі, непідвласні слову.