ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАННЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

ВІТАННЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

28 вересня у навчальному корпусі №3 УДПУ імені Павла Тичини студентами та членами студентської ради факультету мистецтв, був проведений концерт-вітання до Міжнародного дня музики.

Ведучою свята була студентка спеціальності: 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво – Звіряка Вікторія.

Відкриття свята розпочалось піснею «Україна», у виконанні Інна Шпак, здобувачки ОС «бакалавр», спеціальності 024 Хореографія.

Зачарував ніжними звучанням фортепіано, Мазуренко Костянтин, здобувач ОС «бакалавр», спеціальності: 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво.

На завершення музичного свята, прозвучала чуттєва, лірична пісня “Минає день, минає ніч…” у виконанні Десятника Олександра, здобувача ОС «бакалавр», спеціальності 025 Музичне мистецтво.

Слухачі щиро підтримували виступаючих оплесками.

Бажаємо всім натхнення, творчих успіхів та нових творчих досягнень. Хай повниться мистецька жага новими силами, нехай здійснюються всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, де завжди звучить мелодія затишку, краси і щастя!

ТРИВАЄ НАБІР НА КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИТРИВАЄ НАБІР НА КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Підготовка громадян України до вступу у вищі навчальні заклади забезпечує якісну підготовку за всіма предметами незалежного оцінювання знань, психологічну адаптацію майбутніх вступників до університету.  В Уманському державному педагогічному університеті імені

ВІДБУЛАСЯ ЗАХОПЛЮЮЧА ЕКСКУРСІЯ ДО КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇВІДБУЛАСЯ ЗАХОПЛЮЮЧА ЕКСКУРСІЯ ДО КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ

Мистецтво – це те, до чого тягнеться душа кожної творчої людини. 27 лютого студенти І курсу мистецько-педагогічного факультету 11 та 14 групи, разом з куратором Биковою Ольгою Вікторівною, відвідали місце,