ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри хореографії та художньої культури Косенко Наталія Едуардівна!

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас із нагоди Дня народження!
Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Хай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні, як струна,
А добро – не обминає хату,
Як не обминає світ весна.
Хай здоров’я, радість і достаток
Сиплеться на Вас, як вишні цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
А Господь дарує Вам багато літ!

Адміністрація факультету,
кафедра хореографії та художньої культури