ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

1 жовтня – Міжнародний день музики, який за рішенням ЮНЕСКО почали відзначати у 1975 році. Музика – дивовижне мистецтво… У її чарівних звуках втілений цілий океан живих пристрастей, піднесених мрій і благородних прагнень людства… Мистецтво музики є джерелом сили і натхнення, воно рятує від емоційного вигорання, розкриває душу, зігріває серце.
Саме в цей день студенти та викладачі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини подарували глядачам радість спілкування з цим прекрасним мистецтвом.
Хор «Кобзар» (художній керівник – доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник культури України – Василь Семенчук) пробудив у глядачів патріотичні почуття, виконавши пісню «Ой у лузі червона калина» (музика Степана Чернецького, слова Григорія Труха, обробка Анатолія Купчика).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Інструментальний дует «Elegante» у складі Єлени Васич (флейта) та Анатолія Коваленка (гітара) (художній керівник – Анатолій Коваленко) виконав твір «Помпея» із сюїти Буенос-Айрес (автор – Максімо Діего Пухоль).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Викладачі кафедри інструментального виконавства Ольга Гупало та Ірина Бойко виконали твір «Лярго» Михайла Скорульского.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

«Менует» Поля Моріа глядачам подарував народний ансамбль «Акварелі» у складі: Катарини Богічевич, Тамари Мілованович, Анастасії Мельник, Богдана Козоріза, Владислава Мельника, Владислава Іванова (художній керівник, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, кандидат педагогічних наук, доцент Віра Калабська).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Ярослав Яшан посеред осені подарував справжній весняний настрій, виконаши твір Сергія Рахманінова «Весняні води» (концертмейстер – Ірина Бойко).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Ансамбль «Ренесанс» у складі: Віри Калабської, Тетяни Радзівіл, Євгена Садового, Владислава Мельника та Владислава Іванова переніс глядачів на берег моря, подаруваши глядачам «Легенду про бурштин» Раймонда Паулса.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Єлена Васич захопила мелодійним звучанням флейти, виконавши твір Вільгельма Бюхнера «Іспаніола» (концермейстер – Ольга Хижко).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Казковий настрій подарував народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Андрощук), виконавши хореографічну композицію «Заметіль».

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Лауреат всеукраїнських конкурсів гітарний дует «Містерія» у складі Вікторії Цимбал та Анатолія Коваленка (художній керівник – Анатолій Коваленко) виконав твір «Мілонга аль-сюр» (Альфонсо Монтес).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Віртуозною грою на інструменті захопив лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Геннадій Без’язичний, виконавши твір «Бабетта» (автор – Ерл Гарнер).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Українську жартівливу пісню «Їхав монах із походу» виконав народний аматорський вокальний ансамбль «Софія» (художній керівник – доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник культури України – Василь Семенчук).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Молдавський народний танець «Весняна хора» подарував глядачам народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Авторську пісню «Знаю» та «Feeling good» Майкла Бубле виконав Олександр Біденко.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

«Мікс на популярні теми» у власній обробці подарував глядачам ансамбль баяністів «Sеrbian star» у складі: Йована Дрманіча, Дарко Марковіча, Александра Джорджевіча (художній керівник – доктор педагогічних наук, професор Олена Устименко-Косоріч).

Зачарувала глдачів мелодійним голосом Тетяна Борило, виконавши пісню «New York» (муз. Джона Кандера, сл. Фреда Ебба)

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Пристрасну хореографічну композицію «Плащ Тореадора» подарував глядачам народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Андрощук).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Чудовим подарунком для глядачів став виступ заслужених працівників культури України, чоловічого вокального тріо «Гонта» (українська народна пісня «Ой ніхто так не літає», авторська пісня «Тризуб»).

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Прекрасним фіналом стало виконання «Пісні про пісню» у виконанні учасників дійства.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Із заключним словом до присутніх звернувся виконувач обов’язків декана факультету мистецтв, доцент, заслужений працівник культури України Ятло Леонід Петрович, який подякував за чудовий концерт та щиро привітав усіх із чарівним святом.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Прекрасне дійство, в організації якого взяли участь усі кафедри факультету мистецтв (інструментального виконавства, музикознавства та вокально-хорових дисциплін, хореографії та художньої культури та образотворчого мистецтва) не залишило нікого байдужим, подарувавши тільки позитивні емоції та чудові враження. Щиро вітаємо усіх зі святом і бажаємо митцям міцного здоров’я та невичерпного творчого натхнення!