ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»

2 березня·2023 р. на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася робоча зустріч гарантів, розробників, стейкхолдерів і здобувачів освітньо-професійних програм «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» за спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Учасники конструктивного діалогу: Ольга МУЗИКА (гарант освітньої програми магістерського рівня вищої освіти, канд. пед. наук, доцент, в.о. завідувачки кафедри образотворчого мистецтва), Микола ПІЧКУР (гарант освітньої програми бакалаврського рівня вищої освіти, канд. пед. наук, професор, професор кафедри образотворчого мистецтва), Анатолій КОРОЛЬ, Леонід БАЗИЛЬЧУК, Олена ПОБІРЧЕНКО, Олена СЕМЕНОВА (члени проєктних груп, кандидати пед. наук, доценти кафедри образотворчого мистецтва), Тетяна СТРІТЬЄВИЧ (стейкхолдер, кандидат пед. наук, доцент, завідувач кафедри мистецької освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка), Лілія ПОЛУДЕНЬ (стейкхолдер, кандидат пед. наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького), Ганна ЮРІЙЧУК (стейкхолдер, директор Уманської дитячої школи мистецтв «Антарес»), а також здобувачі, які навчаються за цією програмою на різних курсах.

Зустріч відбувалася у дружній, творчій атмосфері, за допомогою платформи Google Meet. Були заслухані слушні зауваження і пропозиції стейкхолдерів щодо вдосконалення діючих програм, а також побажання здобувачів стосовно дисциплін вільного вибору.

Проєктні групи працюють над оновленням освітніх програм на наступний навчальний рік, пропозиції учасників зустрічі будуть максимально враховані! Щиро дякуємо всім за плідну співпрацю! Творчого натхнення, оптимізму і віри в Перемогу! Все буде Україна!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1 листопада  свій  День народження  святкує  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Біленький  Іван Станіславович. Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів, невичерпної  творчої

25 червня на базі кафедри хореографії та художньої культури (зав. кафедри – канд. пед. наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна) факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІІ