ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ ЗАКЛЮЧНОГО КОНЦЕРТУ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

Минулої п’ятниці творчі колективи мистецько-педагогічного факультету стали учасниками заключного концерту переможців фестивалю народної творчості, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка та 60-річчю утворення Черкаської області.
До програми святкового концерту були включені хореографічні композиції Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – Людмила Андрощук) – «Туга за Україною» та «Народження мрії».

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві»  Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві»  Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві»

З козацьким хистом та запалом продемонстрували український народний танець «Їхали козаки» учасники Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко).

Народний аматорський ансамбль  народного танцю «Яворина»

Барвистим трьохголоссям пролунала українська народна пісня «Соловейко маленький» у виконанні чоловічого вокального тріо «Гонта» (художній керівник – Валентин Купчик) у складі Заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика.

Вокальне тріо «Гонта»

Приємно відзначити, що серед чотирьох колективів, які представляли народну творчість міста Умань, три колективи були саме нашого мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету.
Отож, бажаємо учасникам та керівникам колективів незгасаючої енергії, творчого успіху та подальших перемог!

Один коментар до “ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ ЗАКЛЮЧНОГО КОНЦЕРТУ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ”

1. Гарний був концерт! Гарно виступили! Повернулися додому із гарним настроєм!