ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Хелловін ‒ одне з небагатьох свят, коли на вулиці міста виходять люди в незвичному вбранні і лякають один одного. Згідно із давніми віруваннями, в цей день відкривалася межа між світом живих і мертвих. Люди надавали цьому звичаю великого значення, аби не стати жертвою тіней мертвих, вони виряджалися у звірині шкури, гасили вогнища у своїх домівках і усім своїм виглядом намагалися відлякати привидів.
Свято, подібне Хелловіну, існувало і на Русі у стародавніх слов’ян. Воно називалося Навій День (від старослов’янського «навь» – мертвець, небіжчик) або Проводи. Ще зовсім недавно це свято відзначалося лише в США, проте тепер воно набуває все більшої популярності у Європі. Не стала винятком і Україна.
У п’ятницю, 31 жовтня, студенти мистецько-педагогічного факультету також долучилися до святкування Хелловіну. Заздалегідь продумавши організаційні моменти заходу, вони гарно підготувалися, аби святкування цього дійства залишилося на довго у їхній пам’яті.
Свято проходило в актовій залі музичного корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Вхід у корпус, коридори та головна святкова зала були прикрашені відповідними атрибутами – плакатами, гарбузами, свічками тощо. Студенти створили атмосферу справжнього Хелловіну.

СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Обов’язковою умовою участі у святкуванні Хелловіну було створення певного образу. Тому студенти, готуючись до заходу, обирали найкреативніші костюми та власноруч створювали відповідний грим, аби повністю відповідати задуманому образу учасників «Балу нечисті».

Свято Хелловін проходило надзвичайно весело та цікаво. Було проведено багато різних конкурсів, які студенти організовували впродовж вечора.

Хореографічні композиції святкової тематики переростали у загальну дискотеку, яка тривала впродовж кількох годин.

СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Загалом свято Хелловін пройшло цікаво та весело. Студенти отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

Від імені студентів мистецько-педагогічного факультету виноситься подяка членам студентського самоврядування за організацію та проведення даного заходу. Особлива подяка ініціатору ідеї  ‒ студенту 31 групи мистецько-педагогічного факультету, заступнику голови студентського самоврядування Богдану Козорізу!