ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛІНАРНИЙ ЯРМАРОК «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ»

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛІНАРНИЙ ЯРМАРОК «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ»

З0 жовтня пройшла непересічна подія – благодійний кулінарний ярмарок «Кухні народів світу». Мистецько-педагогічному факультету випала можливість готувати іспанські страви.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛІНАРНИЙ ЯРМАРОК «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ»

Основна мета заходу полягала не лише у демонстрації кулінарних талантів наших студентів, а й у безкорисливій допомозі людям, які її потребують. Усі кошти, вилучені від продажу представлених страв, підуть на купівлю дитячої інвалідної коляски 8-ми річному Максиму Хмелюку, хворому на ДЦП. А також на протез для студентки іноземної філології. Адже студентство УДПУ не може залишатися осторонь такої проблеми та прагне спільними зусиллями допомогти.
Студенти приготували різні смачні цікавинки, гарно все сервірували в іспанському стилі, а потім продавали страви усім охочим за символічні ціни. Продавці та продавчині жваво запрошували всіх відвідувачів свята купити щось смачненьке саме з їхнього «прилавку».
На так званих «прилавках» були гарячі страви іспанської кухні, такі як: «мігос», «зелене гаспачо», «тортілья», «андалузький» салат, «чорізо з часником» та багато інших.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛІНАРНИЙ ЯРМАРОК «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ» ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛІНАРНИЙ ЯРМАРОК «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ»

Всю цю смакоту студенти приготували власноруч, продемонструвавши, що вони вміють не лише гарно вчитися, співати й танцювати, а є і гарними господинями та господарями.
Презентація кухні відбулася в супроводі танцювальної композиції «Сонце Іспанії» у виконання народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (Художній керівник ‒ доц. Людмила Андрощук).

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛІНАРНИЙ ЯРМАРОК «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ»

Кулінарний ярмарок подарував відвідувачам масу задоволення та приємних емоцій. Спільна благородна ідея об’єднала всіх, кожен бажав долучитися до акції і зробити свій внесок, що становить частину однієї великої мети.