ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА-КРАЇНА»

ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА-КРАЇНА»

Студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету кафедри інструментального виконавства представлятимуть Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча-країна», який буде проходити в м. Умань 18-19 жовтня 2014 року.

ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА-КРАЇНА»

У номінації «солісти-інструменталісти» візьмуть участь і студенти з Сербії, які в цьому навчальному році прибули в Уманський державний педагогічний університет для продовження навчання за напрямом підготовки «Музичне мистецтво» під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Устименко-Косоріч Олени Анатоліївни.

ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА-КРАЇНА»

ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА-КРАЇНА» ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА-КРАЇНА»

Їх виконавський рівень вже було оцінено на Міжнародних виконавських конкурсах різних країн (Сербії, Боснії та Герцеговини, Італії, Словаччини), проте в Україні у якості конкурсантів вони виступатимуть вперше.

ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА-КРАЇНА»

Також до участі в конкурсі готуються учасники ансамблю «Музичні візерунки» під керівництвом Лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства Калабської Віри Степанівни.

Приємно відзначити, що свій неперевершений талант вокального виконавства демонструватиме на конкурсі голова профкому університету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Осадчий Олександр Семенович.

ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА-КРАЇНА»

Бажаємо учасникам фестивалю-конкурсу успіху та перемоги!

Один коментар до “ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА-КРАЇНА»”

1. Бажаю перемоги, бо Ви талановиті, творчі, працелюбні і заслуговуєте на успіх!!!