ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД “ДЕ КОЗАКИ – ТАМ СИЛА” У СЕЛІ ЛАДИЖИНКА

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД “ДЕ КОЗАКИ – ТАМ СИЛА” У СЕЛІ ЛАДИЖИНКА

30 вересня 2023 року творчі колективи кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини взяли участь у благодійному заході, присвяченому Дню захисників та захисниць України “Де козаки – там сила” у селі Ладижинка, Уманського району, Черкаської області.. На глядачів чекали: благодійний концерт, ярмарок, аукціон, цікаві майстер-класи та оригінальні розваги для дітей.

Під час благодійного концерту учасники народного аматорського ансамблю сучасного танцю “Візаві” (художній керівник – Анастасія Подгорінова, викладач кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини) вшанували пам’ять загиблих героїв, виконавши хореографічну думу “Україна: кохана, наречена, вдова” (постановник – Людмили Андрощук, балетмейстер-репетитор – Анастасія Подгорінова).

Народний аматорський ансамбль народного танцю “Яворина” (художній керівник – Вікторія Маркіна, викладач кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини) викликав захоплення у глядачів, подарувавши стилізовану хореографічну композицію “Соловей” та українську кадриль “Дев’ятка”.

Щиро дякуємо організаторам дійства за запрошення долучитися до благодійного заходу!

ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»

6 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України відбулися XVI Міжнародні педагогічно-мистецькі читання пам’яті професора О. П. Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції».

УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ З КАНДИДАТАМИ НА ПОСАДУ РЕКТОРА УДПУУВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ З КАНДИДАТАМИ НА ПОСАДУ РЕКТОРА УДПУ

До уваги професорсько-викладацького колективу, співробітників та студентів факультету мистецтв! В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройдуть зустрічі із кандидатами на посаду ректора. З метою дотримання протиепідемічних заходів зустрічі

ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗАХІД «МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ. КУРС НА УКРАЇНСЬКЕ».ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗАХІД «МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ. КУРС НА УКРАЇНСЬКЕ».

В складний для України період, мистецький фронт є надійним тилом. Саме під таким гаслом 22 лютого відбувся творчий захід «Мистецький фронт. Курс на українське». Мета заходу: дати можливість проявити себе