ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЛЕКЦІЯ-ПРАКТИКУМ “ТІЛЕСНА СВІДОМІСТЬ – ПРАКТИКИ ДОПОМОГИ СОБІ ТА ІНШИМ”

ЛЕКЦІЯ-ПРАКТИКУМ “ТІЛЕСНА СВІДОМІСТЬ – ПРАКТИКИ ДОПОМОГИ СОБІ ТА ІНШИМ”

28 вересня 2023 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася лекція-практикум “Тілесна свідомість – практики допомоги собі та іншим” від Віктора Рубана, ініціатора та програмного директора ініціативи «Мультимодальне відновлення», співзасновника та представника БО «МБФ «Імпульс Трансформація Платформа», фахівця тілесно-орієнтованої терапії, програмного та художнього керівника міжнародної платформи мистецтва та досліджень, що працюють із рухом, а також досліджень тілесних, танцювальних та перформативних практик #KyivDanceResidency, режисера, куратора, хореографа, дослідника, у рамках реалізації програми психоемоційного відновлення українців та українок – «Мультимодальне відновлення» від БО «МБФ «Імпульс Трансформація Платформа» спільно з «Центр Психології руху і творчого самовираження» та ГО «Асоціація танцювально рухових терапевтів України» (члени Національної Психологічної Асоціації України, асоційовані члени Європейської Асоціації Танцювально Рухової Терапії).
Здобувачі вищої освіти  спеціальності “Хореографія” та викладачі кафедри хореографії та художньої культури отримали цінні практики дихання, активізації уваги, заземлення, центрування, повернення до контакту з тілом та реальністю у стресовому стані, що особливо актуально в умовах війни. Наприкінці заходу учасники мали змогу поділитися своїми враженнями та отримати відповіді на запитання.
Щиро дякуємо Віктору Васильовичу за цікаву та корисну лекцію-практикум та вагомий внесок у психоемоційне відновлення педагогів-хореографів! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

ПРОВЕДЕНО ІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»ПРОВЕДЕНО ІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

22–23 вересня 2022 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини було проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти». У дистанційному форматі на

ОГОЛОШЕННЯ!ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні викладачі та студенти! 11-13 лютого 2021 року відбудеться акредитаційна експертиза освітньої програми «Хореографія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 024 Хореографія з використанням технічних засобів відеозв’язку. З програмою