ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні викладачі та студенти!

Студенти та студентська рада факультету мистецтв щиро вітають Вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Бажаємо, щоб натхнена праця, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєва мудрість, доброта, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте учням та студентам слугували благородній справі становлення молодої освітянської генерації України.

Нехай Вам завжди посміхається доля, даруючи міцне здоров’я та довголіття, здійснюються усі ваші професійні задуми та найзаповітніші мрії, а у Ваших родинах завжди панують тепло, злагода та добробут!

Зі святом!

ВЕСНЯНЕ СВЯТО КРАСИ І ГРАЦІЇВЕСНЯНЕ СВЯТО КРАСИ І ГРАЦІЇ

«Міс школи – 2016» – найочікуваніше, найулюбленіше учнівське щорічне весняне свято краси і грації старшокласників Уманської загальноосвітньої школи № 4. Проводилось свято 20 травня у приміщенні міського Будинку вчителя, щоб

АКОРДЕОНІСТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОНКУРСІ «ПЕРЛИНИ СВІТОВИХ ТАЛАНТІВ» (м. ЛЬВІВ)АКОРДЕОНІСТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОНКУРСІ «ПЕРЛИНИ СВІТОВИХ ТАЛАНТІВ» (м. ЛЬВІВ)