ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВЕСНЯНЕ СВЯТО КРАСИ І ГРАЦІЇ

ВЕСНЯНЕ СВЯТО КРАСИ І ГРАЦІЇ

«Міс школи – 2016» – найочікуваніше, найулюбленіше учнівське щорічне весняне свято краси і грації старшокласників Уманської загальноосвітньої школи № 4.

Проводилось свято 20 травня у приміщенні міського Будинку вчителя, щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю школи. На свято краси були запрошені, що стало вже приємною традицією, студенти нашого факультету на чолі зі старшим викладачем кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Балдинюк Надією Андріївною та концертмейстером Бурлакою Іриною Володимирівною.

Щоб додати святу ще більш чудового, ліричного настрою, між конкурсами були представлені виступи групи студентів – вокалістів факультету мистецтв у складі: Новосільської Ю., Богуславського В., Поліщук Г., Кімаківського Д., Михайленко В., Замойської А.

У виконанні студентів пролунало багато як сучасних пісень, так і класичних романсів. Особливою окрасою свята були пісні «Кохана», «Feeling good» з репертуару групи «Muse», «Старый рояль» з кінофільму «Мы из джаза», романси «О, если б грусть моя…», «Хотел бы в единое слово».

Відомо, що жоден конкурс не відбувається без журі, за оцінками яких визначаються переможці у номінаціях, а також учасниці, які отримують звання «Віце-міс» та «Міс школи». Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється, як відомо, не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.

До складу журі були запрошені старший викладач кафедри Балдинюк Надія Андріївна та від студентського самоврядування факультету мистецтв – Дмитро Кімаківський.

Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів, а усі учасники залишили свято у чудовому настрої.

Студентка 38 групи
факультету мистецтв