ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ З КНР НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

СТУДЕНТИ З КНР НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

На факультеті мистецтв триває підготовка іноземних здобувачів ОС “магістр” спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво).
Китайські студенти активно долучилися до освітнього процесу, вдосконалюються професійно та формують нові загальні та фахові компетентності, передбачені освітньою програмою “Середня освіта (Музичне мистецтво)”. Магістранти з КНР вивчають українську культуру та інтегруються в українське освітнє середовище. Викладачі проводять синхронні віддалені заняття на платформі Zoom, додатково використовують інформаційно-освітнє середовище Moodle та інші інформаційно-комунікаційні технології задля забезпечення якісної вищої освіти.

Бажаємо подальших успіхів усім учасникам освітнього процесу!

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ОЛІЙНОГО ЖИВОПИСУ «КРАСА ВЕСНЯНИХ К²Ҳ»²ДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ОЛІЙНОГО ЖИВОПИСУ «КРАСА ВЕСНЯНИХ КВІТІВ»

26 травня в рамках Всеукраїнського семінару з міжнародною участю «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» талановитою випускницею нашого факультету, майстром виробничого навчання Оксаною Лавриченко був проведений майстер-клас з

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Одним із основних напрямів професійного становлення майбутнього вчителя є педагогічна практика, яка дозволяє синтезувати теоретичні знання та практичний досвід. Педагогічна практика виступає складовою єдиного освітнього процесу, в якій поєднується психолого-педагогічна