ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО 2020 РОКУ

РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО 2020 РОКУ

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року розпочалася 03 лютого і триватиме до 24 березня.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Запрошуємо випускників шкіл 2020 року, учнів закладів професійно-технічної освіти, студентів закладів вищої освіти, випускників, які навчаються за кордоном і у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, випускників минулих років до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який є офіційним центром реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Зареєструватися на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання можливо за адресою: вулиця Садова, 2, кабінет 208, центральний корпус.

Чекаємо вас з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви.

Довідки за телефонами: 4-05-20, 096 033 96 33.