ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СВЯТКОВИЙ СНІГОПАД»

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СВЯТКОВИЙ СНІГОПАД»

16 грудня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету відбулося свято студентської творчості «Святковий снігопад».

Захід розпочався з перегляду жартівливих шаржі «Студентські моменти», підготовлених студентом-магістрантом спеціальності «Образотворче мистецтво» – Олесем Саркаровим.

Глядачі мали можливість переглянути виступи студентів факультету: студентки 25 групи спеціальності «Музичне мистецтво» – Яни Ткачук; студентки 41 групи спеціальності «Хореографія» – Віталії Турані; студентки 35 групи спеціальності «Музичне мистецтво» – Лади Карпушиної; студентки 34-б групи спеціальності «Хореографія» – Лідії Дорофєєвої та студентки 36 групи спеціальності «Хореографія» – Діани Кислої; студентки 25 групи спеціальності «Музичне мистецтво» – Влади Шевченко; студентки 41 групи спеціальності «Хореографія» – Ілони Гончар та студента 34-б групи спеціальності «Хореографія» – Романа Прокоф’єва; студентки 15 групи спеціальності «Музичне мистецтво» – Адріани Немченко.

Найприємнішим моментом заходу стало нагородження студентів грамотами та солодкими подарунками. Кожен завідувач кафедри відзначив найкращих, найактивніших, найсумлінніших студентів їхньої спеціальності.

Декан факультету мистецтв – Інна Григорівна Терешко, також відзначила кращих студентів факультету, подякувала всім учасникам заходу й також подарувала солодкі подарунки.

Студентська рада факультету мистецтв висловлює глибоку вдячність Інні Григорівні Терешко за постійну допомогу та підтримку!