20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШЕННЯ! МАЙСТЕР-КЛАС «ФОРМИ І МЕТОДИ РЕПЕТИЦІЙНОЇ ТА ТВОРЧОЇ РОБОТИ В ДИТЯЧОМУ ХОРІ»

ОГОЛОШЕННЯ! МАЙСТЕР-КЛАС «ФОРМИ І МЕТОДИ РЕПЕТИЦІЙНОЇ ТА ТВОРЧОЇ РОБОТИ В ДИТЯЧОМУ ХОРІ»

1

19 жовтня 2013 року о 12.00 годині, в приміщені Дитячої вокально-хорової школи Фонду «АЕДА» за адресою – вул. Піонтковського, 12, відбудеться майcтер-клас викладачів УДПУ імені Павла Тичини, доцента кафедри музичного мистецтва – Л.П. Ятла та старшого викладача кафедри музичного мистецтва Л.Г. Ятло на тему: «Форми і методи репетиційної та творчої роботи в дитячому хорі».

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»

11 квітня 2014 р. кафедрою хореографії та художньої культури організовується Міський відкритий хореографічний фестиваль «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014», який проходитиме за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28, актова зала нового корпусу  Уманського

ПРОВЕДЕНО ІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»ПРОВЕДЕНО ІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

22–23 вересня 2022 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини було проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти». У дистанційному форматі на

МАЙСТЕР-КЛАС АНАТОЛІЯ КОВАЛЕНКА У ЧЕРКАСЬКОМУ МУЗИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ С. С. ГУЛАКА-АРТЕМОВСЬКОГОМАЙСТЕР-КЛАС АНАТОЛІЯ КОВАЛЕНКА У ЧЕРКАСЬКОМУ МУЗИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ С. С. ГУЛАКА-АРТЕМОВСЬКОГО

12 березня 2024 року у Черкаському музичному фаховому коледжі імені С. С. Гулака-Артемовського відбувся майстер-клас кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини Анатолія Коваленка «Майстерність гри на гітарі: