ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

22 вересня свій День народження відзначає кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Пиж’янова Наталія Володимирівна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму та творчого натхнення. Бажаємо, щоб на Вашому життєвому шляху не зявлялись труднощі та негаразди. Нехай Ваша доля буде довгою та щасливою і Вас завжди оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом! Миру, добра та благополуччя!