ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА БАЗІ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ВІДБУЛАСЯ ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ЮНИМИ ВИХОВАНЦЯМИ ВЕРХНЯЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

19 вересня на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася творча зустріч з юними вихованцями Верхняцької дитячої школи мистецтв.

Змістовна екскурсія навчальними аудиторіями та перегляд експозиції «Малої картинної галереї» викликала у дітей яскраві емоції та захоплення.

Цікава зустріч за круглим столом у дружній атмосфері подарувала масу позитивних вражень від перебування у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На своїй сторінці у соцмережі Facebook дирекція школи, учні класу образотворчого мистецтва, їхні батьки висловлюють щиру подяку викладачам кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини за чудову екскурсію, приємні враження, теплу атмосферу!