ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НЕЩОДАВНО ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДВІДАЛИ ТУЛЬЧИНСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ

НЕЩОДАВНО ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДВІДАЛИ ТУЛЬЧИНСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ

Нещодавно викладачі факультету мистецтв відвідали Тульчинський коледж культури з метою презентації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а також ознайомлення студентів випускних курсів з умовами прийому до ЗВО у 2020 році.

З особливостями та перевагами навчання на факультеті мистецтв ознайомила всіх присутніх на зібранні декан факультету мистецтв, доцент І.Г. Терешко.

У рамках міні Дня Відкритих Дверей відбулись майстер-класи від викладачів факультету мистецтв УДПУ ім. Павла Тичини. Викладач кафедри хореографії та художньої культури А.Ю. Подгорінова запропонувала студентам-хореографам відшукати нові форми у роботі із тілом працюючи під час майстер-класу із танцювально-рухової терапії. А викладач І.С. Тандитна продовжила роботу із студентами вивчивши фрагмент хореографічного етюду у сучасному танцювальному стилі.

Не залишились осторонь і майбутні учителі образотворчого мистецтва. Для них майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва О.Лавриченко провела майстер-клас з акварельного живопису. Під час майстер-класу студенти мали змогу відкрити для себе новий технічний прийом поєднання солі з аквареллю та рівною рухливою площиною.

Студенти-музиканти, спільно із завідувачем кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва В.В. Семенчуком досліджували фактори впливу на розвиток музичного фольклору та його етнічні особливості.

По завершенню майстер-класів на студентів 2 та 4 курсу очікував семінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури», який для них провели викладачі факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини.

Щиро дякуємо голові циклової комісії народної хореографії Трачук Олені Борисівні, викладачам та студентам Тульчинського коледжу культури за плідну співпрацю та чекаємо нових зустрічей!