ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС «ЧАРІВНИЙ СВІТ ГАРМОНІКИ»

МАЙСТЕР-КЛАС «ЧАРІВНИЙ СВІТ ГАРМОНІКИ»

Нещодавно на мистецько-педагогічному факультеті відбулася незабутня хвилююча зустріч із заслуженим працівником культури України, фундатором Зразкового дитячого ансамблю гармоністів м. Жашкова, засновником і завідувачем музею Української гармоніки, який занесений до Книги рекордів України, лауреатом міжнародних конкурсів солістів-виконавців – Сухим Іваном Івановичем.

1

Учасники Зразкового ансамблю діти віком від 5 до 18 років. Дитячий ансамбль гармоністів, яким керує Сухий І. І. на протязі 24-х років є учасником концертно-екскурсійної програми по країнам Європи: Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Угорщина, Франція.
Зразковий дитячий ансамбль – лауреат 92 обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурів (Україна, Росія, Білорусь, Італія).
У програмі дитячого колективу п’єси вітчизняних та зарубіжних авторів, а також мелодії Черкаського краю.
Він – учитель за покликанням. Для Сухого І. І. кожна дитина – неповторна індивідуальність. У талановитого вчителя – щире серце і невичерпне джерело доброти.
Саме від його енергійності та ініціативності залежить і виконавська самореалізація кожної дитини дитячого ансамблю гармоністів.
Творча діяльність Сухого І. І., як талановитого керівника ансамблю, вносить неоціненний вклад у виховання підростаючого покоління, відкриваючи неповторний світ для дітей у музичному мистецтві.

Майстер-клас «Чарівний світ гармоніки», проведений на Всеукраїнському науково-практичному семінарі з Міжнародною участю для викладачів і студентів педагогічного університету «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», виступ дитячого ансамблю гармоністів, який був фінальною окрасою мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина-обдарована дитина», є гарним прикладом для наслідування у мистецькій освіті та важливим фактором виховного впливу в процесі підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва.