ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

25 грудня 2023 року на кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини у дистанційному режимі відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» 64-м групи денної форми навчання ОПП «Музичне мистецтво».

Екзаменаційна комісія була затверджена наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства; Калабська Віра Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства; Олійник Тетяна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства.

Випускники продемонстрували глибокі знання та аналітичні навички, накопичені упродовж навчання.

Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзамену та оцінюванні виступів випускників.

ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ МІНІ-КОНЦЕРТ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВАВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ МІНІ-КОНЦЕРТ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

13 жовтня у вестибюлі навчального корпусу № 3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся міні-концерт, приурочений Дню захисників України та Дню українського козацтва, який було організовано студентською радою

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні свій День народження святкує викладач кафедри образотворчого мистецтва Сердюк Ярослава Олексіївна! Шановна Ярославо Олексіївно – бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття та нових творчих звершень! Прийміть наші щирі й сердечні вітання

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Пиж’янова Наталія Володимирівна. Вельмишановна Наталія Володимирівна! У цей чудовий день – День Вашого народження прийміть щирі й сердечні побажання: