ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ Х ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

16 березня 2023 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшла Х Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів». Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету Анатолій Коваленко.

Зі вступним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Годованюк. Вона зазначила, що сьогодення університету посилюється проведенням, на належному методологічному рівні фундаментальних та прикладних наукових досліджень з актуальних проблем сучасної мистецької освіти в Україні. Зокрема це проблеми пов’язані з духовно-культурним розвитком особистості, її талантів, творчих здібностей для успішної самореалізації спрямованої на збагачення культурного потенціалу українського народу, забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.

Декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко подякувала здобувачам, які активно працюють в нелегких умовах теперішнього часу, вирішують чимало важливих організаційних питань, сприяють розвитку університетської спільноти та всіма силами наближують перемогу України. Вона побажала всім учасникам і організаторам творчого натхнення, вагомих наукових здобутків та професійної самореалізації.

На пленарному засіданні виступили: Валентина Пономаренко, здобувач ОС «Магістр» Київського університету імені Бориса Грінченка; Юлія Чернець, здобувач ОС «Бакалавр» Київського університету імені Бориса Грінченка; Ольга Червоняк, здобувач ОС «Бакалавр» Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової; Марія Черноморець, здобувач ОС «Магістр» Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»; Дмитро Шульга, здобувач ОС «Магістр» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького; Анна Корольова, здобувач ОС «Бакалавр» Комунального закладу Львівської обласної ради «Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича»; Антоніна Грицай, здобувач ОС «Бакалавр» Університету Григорія Сковороди в Переяславі; Олена Хайнюк, здобувач ОС «Магістр» Університету Григорія Сковороди в Переяславі; Олександр Галунець, здобувач ОС «Магістр» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Софія Кравченко, здобувач ОС «Бакалавр» кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Каріна Коваль, здобувач ОС «Магістр» Бердянського державного педагогічного університету; Роман Мацьовка, здобувач ОС «Бакалавр» Університету Григорія Сковороди в Переяславі; Лада Євтушенко, здобувач ОС «Магістр» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Дарина Михайловська, здобувач ОС «Магістр» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та інші.

Запис пленарного засідання можна переглянути за посиланням:

У секційних засіданнях приймали участь доповідачі із багатьох міст України, серед яких: Київ, Одеса, Полтава, Бердянськ, Броди, Ужгород, Переяслав, Чернівці та інші. Тези доповідей будуть видрукувані у збірнику матеріалів конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Адміністрація факультету мистецтв дякує всім учасникам конференції за активну участь та бажає успіху у подальших наукових розвідках мистецького напряму.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає канд. пед. наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович! Шановний Леоніде Володимировичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам здоров’я, благополуччя, достатку, любові, натхнення

ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ»ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ»

18 грудня 2022 р. відбувся ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ  МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ». Фестиваль засновано та проводився за підтримки благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» Уряду Республіки Болгарії, Міністерства