ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО ЗІ СТУДЕНТАМИ І КУРСУ ПРИУРОЧЕНИЙ СВЯТКУВАННЮ ДНЯ МУЗИКИ

КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО ЗІ СТУДЕНТАМИ І КУРСУ ПРИУРОЧЕНИЙ СВЯТКУВАННЮ ДНЯ МУЗИКИ

Складно уявити святкування Дня Музики без самої музики. Тому всі першокурсники кафедри інструментального виконавства, за підтримки своїх кураторів – А. С. Коваленка та Л. О. Обманець, створили надзвичайне свято. Дивовижно, коли в гості приходить музика, в чарівних звуках якої втілений цілий океан живих пристрастей, піднесених мрій і благородних прагнень людства. Музика подібна свічці – виганяючи з душі темряву та висвітлюючи серце, вона відкриває його глибини.

Концертну програму розпочав акордеоніст Сіденко Владислав (39 група). У його виконанні прозвучав вальс Романа Бажиліна «Ринок кохання». У пристрасний вир гітарної іспанської музики слухачі поринули під час слухання твору Олександра Іванова-Крамського «Танець», у виконанні Корнієнко Юлії (14 група). Чарівний світ вокального мистецтва присутні змогли оцінити завдяки Влаєвої Анни (15 групи). У її виконанні прозвучала пісня Гайтани «Два вікна». Сучасний музичний інструмент з необмеженими сонорними можливостями представив Крюченков Владислав (39 група). На синтезаторі прозвучали твори Френсіса Лея «Історія кохання» та «Токата», композитора Поля Моріата. Ліричним відступом стало виконання Шевченко Влади (15 група) пісні Наталії Бучинської «Ріка-печаль». Інтерпретацію з філософським наповненням продемонстрував на гітарі Цимбал Валентин (39 група). У його виконанні прозвучав твір Августіна Барріоса «Останнє тремоло». Вокальну композицію гурту Казка «Плакала» виконав дует у складі Іванової Тетяни та Коломієць Анни (39-А група). На закінчення концертної програми виступив дует у складі Сіденка Владислава та Крюченкова Владислава (39 група), учасники якого вважають колективне музикування досить захоплюючим заняттям, що сприяє їхньому професійному зросту та виконавській майстерності. У їхньому виконанні прозвучали твори Віктора Бронюка «Вчителька» та Луїса Фонсі «Деспасіто».

Бажаємо учасникам концерту та їх викладачам подальших творчих успіхів!