ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) ТА ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

24 листопада 2023 року на кафедрі інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини в рамках ІХ Міжнародної інтернет-конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво» відбувся круглий стіл щодо обговорення питань удосконалення освітніх програм «Музичне мистецтво» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів за спеціальністю «025 Музичне мистецтво».

Гарант освітньої програми «Музичне мистецтво» першого (бакалаврського) рівня кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інструментального виконавства Т. Радзівіл ознайомила присутніх з проєктом програми та висловила думки щодо удосконалення організації та змісту освітнього процесу. Гарант освітньої програми «Музичне мистецтво» другого (магістерського) рівня кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства А. Коваленко озвучив рекомендації експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо удосконалення ОП.

Усі учасники заходу активно дискутували щодо подальшого удосконалення освітніх програм та вирішили підготувати проєкт програм на сайт університету для обговорення зі стейкхолдерами.

ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2014ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2014

27 лютого відбувся 5-й ювілейний щорічний вокальний конкурс «Пісенний вернісаж-2014». Студенти університету мали змогу продемонструвати свій талант до пісні, отримати високу оцінку від суддів та бурхливі овації від глядачів. Конкурс

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

18-19 травня 2019 року в м. Умань відбувся ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча Країна». Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла

IV РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАIV РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

На базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проводиться IV Регіональна учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва. Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді,