ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

17 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у проведенні засідання професійної спільноти вчителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади. Захід відбувся на базі Уманської гімназії №8 Уманської міської ради Черкаської області у Центрі проведення розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики.

Однією зі складових практикуму було проведення для освітян майстер-класів. Кандидат педагогічних наук, доцент Леонід Базильчук провів майстер-клас на тему «Використання графічних технік на уроках образотворчого мистецтва як засобу стимулювання пізнавальної діяльності учнів. Графічні начерки», а Оксана Лавриченко провела майстер-клас на тему «Акварельний живопис як засіб стимулювання пізнавальної діяльності школярів. Магія акварелі». У процесі виконання роботи було порушене питання особливостей застосування арт-терапевтичних технік на уроках образотворчого мистецтва в Новій українській школі.

Учасники майстер-класу з цікавістю слухали  і спостерігали за роботою педагогів, спілкувалися, отримували відповіді на свої запитання. Зустріч пройшла у дружній, затишній атмосфері. Дякую всім за  можливість живого спілкування та бажання удосконалювати і розвивати Нову українську школу,  дякуємо нашим мужнім воїнам-захисникам! Бажаємо творчого натхнення і нових здобутків! І переможного миру нам усім!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!

26 квітня 2024 року відбудеться VІІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва у змішаному форматі (очно/дистанційно) (далі Олімпіада), на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету

ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ-2013ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ-2013

21 травня 2013 року в актовій залі нового корпусу відбувся традиційний конкурс аматорського мистецтва «Пісенний вернісаж». Студенти університету мали змогу проявити свої вокальні здібності та отримати високу оцінку від журі

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

23 серпня – День Державного Прапора України. Це важливе свято для усіх українців. Адже український народ,багато років тому, зробив свій історичний вибір – бути Україні незалежною і суверенною державою! Сьогодні  наша