ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » IV РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

IV РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

На базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проводиться IV Регіональна учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва.

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчого розвитку, створення умов для розкриття творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів (студій, гуртків тощо).

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Заповнені анкети учасників та фото роботи просимо надсилати на електронну адресу kafedra_om@meta.ua з поміткою «Олімпіада» до 13 червня.

Підведення підсумків Олімпіади буде проводитися в режимі он-лайн за допомогою платформи Zoom 16 червня. Час буде уточнено додатково!

Контактна і нформація:
067 473 01 48 – Музика Ольга Яношівна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва;
093 913 65 39 – Базильчук Леонід Володимирович, доцент кафедри
образотворчого мистецтва;
097 510 24 75 – Семенова Олена Віталіївна, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва;

Оргкомітет Олімпіади

Прокоментуй!  • 29 Травня, 2020