ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

У жовтні, з нагоди професійного свята – Дня художника, на факультеті мистецтв святкували Всеукраїнський день художника!

Привітати першокурсників прийшли студенти та викладачі нашого університету. Із вітальним словом до всіх присутніх звернувся декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко. Привітала своїх вихованців та колег із професійним святом завідувач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Музика.

Відбулася символічна посвята першокурсників у ряди студентів спеціальності “Образотворче мистецтво”. У подарунок від студентів старших курсів першокурсники отримали символічні кольорові берети, а від декана факультету браслети-обереги.

СВЯТКУВАННЯ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИСВЯТКУВАННЯ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

У межах відзначення 30-річчя Незалежності України організовується багато заходів по всій країні. До участі у святкуванні ювілею новітньої історії України долучилися й молоді артисти міста Умані. Пропонуємо Вашій увазі «Концерт

ПРОВЕДЕНО ІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»ПРОВЕДЕНО ІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

22–23 вересня 2022 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини було проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти». У дистанційному форматі на

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 вересня свій День народження відзначає художній керівник та диригент “Молодіжного камерного хору”, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Прокулевич Оксана Валеріївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього