ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VIІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», яка відбудеться 16-17 травня 2024 року на базі кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає пленарне засідання, роботу секцій.

Напрями роботи конференції:

1. Європейська практика формування педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти.
2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців мистецьких дисциплін у вищій школі.
3. Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування.
4. Естетичні засади виховання та розвитку творчо обдарованих дітей у мистецькій освіті
5. Арт-терапевтичні практики корекції психоемоційного стану постраждалих від військових дій.

Робочі мови конференції: українська, польська, німецька, англійська.

Регламент :
       доповіді на пленарному засіданні – до 15 хв.;
–       доповіді на секційних засіданнях – до 10 хв.;
–       повідомлення – до 5 хв.

Конференція буде проводитись у змішаному форматі (платформа ZOOM).

Інформація для приєднання до зустрічі ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/81385281568?pwd=cG13TFNlcGtZcGZEV2Q2bmZiUmtvQT09
Код доступу: 321658

VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» Четвер, 16 травня 11:00 – 15:00

Умови участі в конференції:

Для участі у конференції необхідно до 5 травня (включно) 2024 року подати до оргкомітету такі матеріали:

1. Заповнену заявку на участь у конференції надсилати на електронну адресу оргкомітету o.m.pobirchenko@udpu.edu.ua зазначивши тему листа «конференція» (бланк заявки додається).
2. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску надіслати на електрону адресу оргкомітету o.m.pobirchenko@udpu.edu.ua.

Матеріали конференції (програму та збірник тез), буде опубліковано на сайті факультету мистецтв https://mpf.udpu.edu.ua/vydavnycha-diyalnist/; сертифікат учасника надіслано на електронну адресу учасника, вказану під час реєстрації.

Організаційний внесок (наукову послугу) – 150 грн., сплачують усі учасники конференції (окрім спікерів на пленарному засіданні). Отримані кошти частково покриють організаційні витрати на проведення конференції, у т. ч. підготовку програми конференції, електронних сертифікатів учасників та збірника тез конференції, технічний супровід заходу тощо). Кошти надсилати на картку Приватбанку 5168-7574-2077-1141 (Побірченко Олена Михайлівна)

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Електронний варіант тексту тез має бути обсягом 3-5 повних сторінок формату А4, заповнення останньої сторінки не менше 75%, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *doc, *rtf. Поля: ліве, праве, верхнє, нижнє – по 2 см. Шрифт тексту – Times New Roman, кегль – 14, абзацний відступ – 1.25, міжрядковий інтервал – 1,5; не виставляти примусові переноси, не архівувати, не накладати заборону на редагування. Малюнки, виконані векторною графікою, мають бути вміщені одним об’єктом або згруповані. Скановані малюнки виконувати з роздільною здатністю не менше 300 dpi.

У верхньому правому куті зазначити прізвище та ініціали автора(ів), нижче – науковий ступінь, вчене звання, посада, нижче – організацію. Назву тез друкувати великими жирними літерами з вирівнюванням по центру.

Перелік використаних джерел, на які посилається автор, набирається у кінці основного тексту і складається відповідно до ГОСту 2015 р. Бібліографічні джерела  наводяться в алфавітному порядку.

За достовірність фактів, цитат, власних імен, посилань на літературні джерела та інші відомості відповідають автори публікації.

Назва файлу тез доповідей повинна мати такий вигляд: Іванов_тези.

Координатори конференції:

(093) 994-32-64 Побірченко Олена Михайлівна,

(067) 777-44-61 Базильчук Леонід Володимирович

Електронна адреса: o.m.pobirchenko@udpu.edu.ua

До участі у конференції запрошуємо науковців, викладачів мистецьких
і педагогічних закладів, аспірантів, магістрантів, студентів!

З повагою, оргкомітет.

Завантажити (DOCX, 23KB)

ВІТАЛЬНА АДРЕСА З НАГОДИ 25-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІНВІТАЛЬНА АДРЕСА З НАГОДИ 25-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН

Вельмишановна Наталю Семенівно! Від щирого серця вітаємо Вас, мистецько-педагогічний факультет Вашого університету з чудовим і юним ювілеєм, 25-річчям щоденного, в будні і свята, засіву життєвого поля дорослих і дітей найпрекраснішим,

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження викладача кафедри інструментального виконавства Бойко Ірину Михайлівну! Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, завідувача кафедри хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук, доцента, керівника Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені