20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VIІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», яка відбудеться 16-17 травня 2024 року на базі кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає пленарне засідання, роботу секцій.

Напрями роботи конференції:

1. Європейська практика формування педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти.
2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців мистецьких дисциплін у вищій школі.
3. Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування.
4. Естетичні засади виховання та розвитку творчо обдарованих дітей у мистецькій освіті
5. Арт-терапевтичні практики корекції психоемоційного стану постраждалих від військових дій.

Робочі мови конференції: українська, польська, німецька, англійська.

Регламент :
       доповіді на пленарному засіданні – до 15 хв.;
–       доповіді на секційних засіданнях – до 10 хв.;
–       повідомлення – до 5 хв.

Конференція буде проводитись у змішаному форматі (платформа ZOOM).

Інформація для приєднання до зустрічі ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/81385281568?pwd=cG13TFNlcGtZcGZEV2Q2bmZiUmtvQT09
Ідентифікатор конференції: 813 8528 1568
Код доступу: 321658

VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» Четвер, 16 травня 11:00 – 15:00

Умови участі в конференції:

Для участі у конференції необхідно до 5 травня (включно) 2024 року подати до оргкомітету такі матеріали:

1. Заповнену заявку на участь у конференції надсилати на електронну адресу оргкомітету o.m.pobirchenko@udpu.edu.ua зазначивши тему листа «конференція» (бланк заявки додається).
2. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску надіслати на електрону адресу оргкомітету o.m.pobirchenko@udpu.edu.ua.

Матеріали конференції (програму та збірник тез), буде опубліковано на сайті факультету мистецтв https://mpf.udpu.edu.ua/vydavnycha-diyalnist/; сертифікат учасника надіслано на електронну адресу учасника, вказану під час реєстрації.

Організаційний внесок (наукову послугу) – 150 грн., сплачують усі учасники конференції (окрім спікерів на пленарному засіданні). Отримані кошти частково покриють організаційні витрати на проведення конференції, у т. ч. підготовку програми конференції, електронних сертифікатів учасників та збірника тез конференції, технічний супровід заходу тощо). Кошти надсилати на картку Приватбанку 5168-7574-2077-1141 (Побірченко Олена Михайлівна)

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Електронний варіант тексту тез має бути обсягом 3-5 повних сторінок формату А4, заповнення останньої сторінки не менше 75%, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *doc, *rtf. Поля: ліве, праве, верхнє, нижнє – по 2 см. Шрифт тексту – Times New Roman, кегль – 14, абзацний відступ – 1.25, міжрядковий інтервал – 1,5; не виставляти примусові переноси, не архівувати, не накладати заборону на редагування. Малюнки, виконані векторною графікою, мають бути вміщені одним об’єктом або згруповані. Скановані малюнки виконувати з роздільною здатністю не менше 300 dpi.

У верхньому правому куті зазначити прізвище та ініціали автора(ів), нижче – науковий ступінь, вчене звання, посада, нижче – організацію. Назву тез друкувати великими жирними літерами з вирівнюванням по центру.

Перелік використаних джерел, на які посилається автор, набирається у кінці основного тексту і складається відповідно до ГОСту 2015 р. Бібліографічні джерела  наводяться в алфавітному порядку.

За достовірність фактів, цитат, власних імен, посилань на літературні джерела та інші відомості відповідають автори публікації.

Назва файлу тез доповідей повинна мати такий вигляд: Іванов_тези.

Координатори конференції:

(093) 994-32-64 Побірченко Олена Михайлівна,

(067) 777-44-61 Базильчук Леонід Володимирович

Електронна адреса: o.m.pobirchenko@udpu.edu.ua

До участі у конференції запрошуємо науковців, викладачів мистецьких
і педагогічних закладів, аспірантів, магістрантів, студентів!

З повагою, оргкомітет.

Інформаційний лист

Завантажити (DOCX, 23KB)

Схожі новини

ВІДБУЛИСЯ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У СФЕРІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ!ВІДБУЛИСЯ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У СФЕРІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ!

У період з 5 квітня по 9 квітня 2021 р. на факультеті мистецтв відбулися 30-годинні курси підвищення кваліфікації. Навчання проводилося дистанційно, за темами: «Методологічні та методичні основи викладання інтегрованого курсу

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні 28 вересня  свій  День народження  відзначає   кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри  образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталівна. Шановна імениннице! Прийміть щирі вітання з нагоди цього світлого свята. Бажаємо невичерпного натхнення

КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯКАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Шановні абітурієнти! Кафедра хореографії та художньої культури (завідувач кафедри – професор, кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна) факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на навчання у 2017