20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ПРОФЕСОРКИ, ДОКТОРА ҐАБІЛІТОВАНОГО АНЕТТИ ПАСТЕРНАК З МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ ІМЕНІ КАРОЛЯ ШИМАНОВСЬКОГО В КАТОВИЦЯХ

8 травня викладачі та здобувачі факультету мистецтв відвідали унікальний майстер-клас «Інтеграція ритміки, сольфеджіо та імпровізації у процесі підготовки за системою Еміля Жак-Далькроза». Організатор заходу – кафедра музичного мистецтва і хореографії Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Система Е. Далькроза – це цікава і корисна методика музично-рухового виховання молоді, яка через століття не втратила своєї актуальності. Пані професор, доктор габілітована Анетта Пастернак запропонувала систему вправ, побудовану на взаємозв᾿язку музики, музичного вираження та рухів тіла. Рух служив основним засобом передачі музичної тональності, динаміки, емоційного та образного змісту твору.

Здобувачі Музичної академії імені Кароля Шимановського в Катовіцах на високому виконавському рівні продемонстрували здатність до музичної і пластичної імпровізації.

Сердечно дякуємо пані Анетті Пастернак за змістовний, цікавий виступ, наше професійне збагачення, а дівчатам-студенткам за креативність та створення позитивної атмосфери і гарного настрою. Чудовий майстер-клас!

Щиро дякуємо колегам з Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського – доктору пед. наук, проф., завідувачу кафедри музичного мистецтва і хореографії Ребровій Олені Євгенівні, модератору заходу доктору пед. наук, проф. Ніколаї Галині Юріївні за запрошення та плідну співпрацю.

Схожі новини

ПОДОРОЖ ДО ОДЕСИПОДОРОЖ ДО ОДЕСИ

Нещодавно студенти та викладачі факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» здійснили захоплюючу подорож до прекрасного міста Одеси. Це місто-герой, справжня перлина біля моря, сповнена легенд і таємниць! Місто, у якому кожна

ПОТРІБНІ ВОЛОНТЕРИ ДЛЯ ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОКПОТРІБНІ ВОЛОНТЕРИ ДЛЯ ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК