ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, завідувача кафедри хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук, доцента, керівника Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, члена Національної спілки хореографів України, Андрощук Людмилу Михайлівну!!!

Шановна Людмило Михайлівно, прийміть наші найкращі привітання з Днем народження! Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Хай Вас підтримують та надихають подорожі та пригоди, розуміють і допомагають рідні та колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

Сьогодні день народження у Вас.
Хай щастя, наче сонце, заіскриться,
Все сказане хай буде в добрий час,
Хай радість Вам небачена насниться!

Хай довгим і щасливим буде вік,
Хай райдуга барвисто Вас чарує.
Ви з гарною душею керівник,
За це життя Вас щедро обдарує!

Прокоментуй!  • 9 Липня, 2021