20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ-ВОЛОНТЕРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

СТУДЕНТИ-ВОЛОНТЕРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Здобувачка кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва ДІАНА ПОГОСЯН, успішно поєднує здобуття освітнього ступеня «бакалавр», за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) з активною волонтерською діяльністю у Вроцлаві (Республіка Польща). Вимушено перемістившись за кордон від початку повномасштабного вторгнення, Діана, спільно з однодумцями, підтримують Україну, влаштовуючи благодійні концерти, флешмоби та мітинги. Один з таких масштабних заходів відбувся ще 22 травня 2023 року у місті Вроцлав.

А нині, наша студентка співає на благодійних концертах під назвою «ВЕЧОРНИЦІ», які щомісяця відвідують її численні шанувальники. Таким чином, Діана з командою вже зібрали кошти на автомобіль для ЗСУ, пальне та маскувальну сітку для авто. Загалом, вже зібрано та надіслано на допомогу українцям – понад 25 тисяч злотих (245 тисяч 350 грн).

Пишаємося нашими здобувачами, які своєю творчістю обʼєднують українців за кордоном, поширюють нашу українську культуру, знайомлять іноземців з українською піснею, і, таким чином, проявляють свою громадянську позицію.

Схожі новини

КОНКУРС «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ УДПУ»КОНКУРС «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ УДПУ»

Ректорат та Рада молодих науковців УДПУ оголошують конкурс «Кращий молодий науковець Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 2014 року». Головною метою конкурсу є виявлення талановитої молоді та підтримка наукових

РОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВРОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВ

У рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини викладачкою кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-руховою

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО з Днем народження в. о. завідувача кафедри інструментального виконавства, кандидата педагогічних наук, доцента Кремешну Тетяну Іванівну! В святковий день Прийміть вітання Та найщиріші побажання: Здоров’я, щастя та добра, Наснаги,