ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ-ВОЛОНТЕРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

СТУДЕНТИ-ВОЛОНТЕРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Здобувачка кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва ДІАНА ПОГОСЯН, успішно поєднує здобуття освітнього ступеня «бакалавр», за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) з активною волонтерською діяльністю у Вроцлаві (Республіка Польща). Вимушено перемістившись за кордон від початку повномасштабного вторгнення, Діана, спільно з однодумцями, підтримують Україну, влаштовуючи благодійні концерти, флешмоби та мітинги. Один з таких масштабних заходів відбувся ще 22 травня 2023 року у місті Вроцлав.

А нині, наша студентка співає на благодійних концертах під назвою «ВЕЧОРНИЦІ», які щомісяця відвідують її численні шанувальники. Таким чином, Діана з командою вже зібрали кошти на автомобіль для ЗСУ, пальне та маскувальну сітку для авто. Загалом, вже зібрано та надіслано на допомогу українцям – понад 25 тисяч злотих (245 тисяч 350 грн).

Пишаємося нашими здобувачами, які своєю творчістю обʼєднують українців за кордоном, поширюють нашу українську культуру, знайомлять іноземців з українською піснею, і, таким чином, проявляють свою громадянську позицію.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає канд. пед. наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович! Шановний Леоніде Володимировичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам щастя, здоров’я,

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ» СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ» СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

22 червня 2019 р. відбувся державний екзамен «Диригування оркестром» студентів ІV курсу 46 групи денної форми навчання спеціальності «025 Музичне мистецтво» спеціалізації «Інструментальне виконавство» випускників кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ

ОГОЛОШЕННЯ! ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТНОЮ ГРУПОЮ!ОГОЛОШЕННЯ! ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТНОЮ ГРУПОЮ!

11.02.2021 р. з 17.00 до 17.30 в онлайн режимі (на платформі Zoom) відбудеться відкрита зустріч з експертною групою, яка проводить акредитаційну експертизу освітньої програми «Хореографія» за спеціальністю 024 Хореографія. Запрошуються